Wielkim powodzeniem okazały się biegi dla dzieci na 100, 200 i 500 m.

Każde startujące dziecko otrzymało profesjonalny pakiet startowy dzięki wsparciu Burmistrza Miasta Iławy p. Adama Żylińskiego, który z wielkim zainteresowaniem przyglądał się startom.

Kolejnego wsparcia w tych biegach udzieliła firma Freedom Nieruchomości p.

Wytrążek.

Dziękujemy!!!

W ciągu kilku dni udostępnimy Wam całą galerię zdjęć z imprez

Najszybsza Strażaczka

I miejsce - Sitnik Sylwia OSP Ząbrowo/Iława Biega ii miejsce - Licznerska Agnieszka KP PSP Ostróda Najszybszy Strażak I miejsce - Rogowski Zbigniew KP PSP Bartoszyce II Miejsce - Dyniszuk Mateusz KP PSP Gołdap III miejsce - Przybylski Krzysztof KP PSP Nowe Miasto Lub.

Kurzętnik Biega:

I miejsce - Pawłowski Mariusz

II miejsce - Laskowski Jarosław

III miejsce - Pawłowska Dorota

Lubawa Kocha Biegać:

I miejsce - Górski Radosław

II miejsce - Licznerski Mirosław

III miejsce - Zalewski Michał

Orka Masters:

I miejsce - Patalon Piotr

II miejsce - Wacławski Krzysztof

III miejsce - Michalski Arkadiusz

Rezerwowe Psy:

I miejsce - Jankowski Piotr

II miejsce - Marciniak Mateusz

III miejsce - Kowalski Przemysław

Rozbiegany Susz:

kobiety: I miejsce - Lulińska Bożena

II miejsce - Stępniak Barbara

III miejsce - Jurkiewicz Aldona

mężczyźni: I miejsce: Jurkiewicz Sławomir II miejsce - Gąsior Rafał III miejsce - Cap Tomasz Iłąwa Biega:

kobiety:

I miejsce Kaniewska Agnieszka

II miejsce - Antczak Izabela

III miejsce - Dembińska Joanna

mężczyźni:

I miejsce - Adamusiak Sławomir

II miejsce - Wiśniewski Rafał

III miejsce - Wiatrowski Marek

Najszybsza Iławianka:

I miejsce - Wiatrowska-Kubicka Karolina

II miejsce - Zaraś Daria

III miejsce - Żygulska Katarzyna

Najszybszy Iławianin:

I miejsce - Adamusiak Sławomir

II miejsce - Wiśniewski Rafał

III miejsce - Wiatrowski Marek

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!!!!

II Ogólnopolski Festiwal Biegowy o Puchar Brico Marche już za nami!!!

poniżej nazwiska osób, które wygrały w kategoriach na 2,5 km OPEN dziewczyny rocznik 2002-2003 I miejsce - Kwiatkowska Olga Gimnazjum Samorządowe nr 1 II miejsce - Pokojska Justyna Żabiny III miejsce - Wiatrowska Hanna Iława Biega OPEN chłopcy rocznik 2002-2003 I miejsce - Bogusiewicz Jakub Gimnazjum Samorządowe nr 1 II miejse - Siemianowski Marcel UKS TRS Susz III miejsce - Łyżiński Michał Gimnazjum Samorządowe nr 1 OPEN dziewczyny 2004-2005 I miejsce - Sulley Samanta SSP2 Iłąwa II miejsce - Milewska Marta Sekcja LA CSIR Susz III miejsce - Bulik Patrycja Laseczno OPEN chłopcy 2004-2005 I miejsce - Bałdyga Miłosz klub Runeda II miejsce - Dekarski Kacper SSP 2 Iława III miejsce - Szmyciński Alan Iława na 5 km OPEN - kobiety:

I miejsce - Jackiewicz Monika "Zabiegana Para/CSIAU Toruń II miejsce - Misiak Alicja "Misiak TEAM"

III Miejsce - Wantowska Aleksandra Team Kopeć OPEN - mężczyźni:

I miejsce - Olejarz Artur "Zabiegana Para"

II miejsce - Moskal Paweł Kurzętnik Biega III miejsce - Myszkiewicz Maciej Team Kopeć na 10 km OPEN - kobiety:

I miejsce - Pawłowska Dorota Kurzętnik Biega II miejsce - Luda Żaneta Radoszki III Miejsce - Korotko Justyna OPEN - mężczyźni:

I miejsce - Worobiec Dawid Team Kopeć

II miejsce - Pawłowski Mariusz Kurzętnik Biega III miejsce - Krawiecki Mateusz oficjalne wyniki są już dostępne na stronie:

https://domtel-sport.pl/wyniki,zawody,4015